sizi arayalim

Hakkımızda

Hakkımızda :
Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş,kurulduğu günden bugüne, ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu yakasında yüzlerce aileyi konut ve işyeri sahibi yaptı. Yakın süreçte de, İstanbul Anadolu yakasının farklı noktalarında kentsel dönüşüm alanında önemli yatırım ve projelere devam ediyor. Kurucuları Nedim Gümüşgerdan ve Gabi Elmas’ın bilgi ve tecrübelerinin getirdiği uzmanlıkla başarılı projelere imza atan Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş, insana değer verip yatırımcılarının kazanmasını hedeflerken yaşam alanlarına da hayat vermeyi sürdürmüştür. Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş, temelindeki insana ve doğaya saygılı yaşam alanları oluşturma anlayışıyla, yaşama kattığı değer ve müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümeye devam ediyor.

Misyon :
Müşterilerini, yatırımcı ve çalışanlarını tatmin eden, mevcut gayrimenkul ihtiyaçlarını doğru projelerle karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlarken, konut sahiplerinin satış sonrası ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı amaç edindi. Çevreye ve kanunlara saygılı tutumlarla ilerlerken koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak, her projede malzeme, tasarım ve işçilik kalitesini en yüksek seviyede tutarak ileri teknolojilerle deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanları sağlamak Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş’nin misyonları arasında yer alır.

Vizyon:
Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş. müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanları arasında güven sağlayan, şeffaf, sorumlu iş ahlakını ve dürüstlüğünü ilke edindi. Müşterilerin ve yatırımcıların beklentilerini eksiksiz karşılayarak her yeni projede etkin, gerçekçi çözümlerle mimari yapıyı koruyarak yaşam inşa eden, sürekli gelişime kaynak vererek sektörel gelişmeleri yakından takip eden Optimum Yatırım ve Geliştirme A.Ş, imza attığı değer katan, güvenilir projelerle "en iyi" olmayı hedefler.
YUKARI

ARADIĞINIZ EVİ TARİF EDİN